Kontakta oss

  • Vårt kontor ligger tre trappsteg upp från gatunivå. Om detta utgör ett hinder för dig ber vi dig att kontakta oss så bokar vi gärna in mötet på annan plats.

Fredrik Ahlberg
Design Director

073-656 89 50
fredrik@youarehere.se

Jonas Ingre
Creative Director/CEO

073-597 38 33
jonas@youarehere.se

Johanna Fahlén
Art Director

070-249 26 36
johanna@youarehere.se

Adam Olsson
Digital Designer

076-046 37 37
adam@youarehere.se

Daniel Gadd
Graphic Designer

072-577 00 57
daniel@youarehere.se

Malin Tartu
Social Media Manager, Content & Illustration

072-706 41 50
malin@youarehere.se

Jorun Ingre
Content Writer

073-947 62 36
jorun@youarehere.se

Yeghia Narsisian
Photographer

‭072-027 21 14‬
yeghia@youarehere.se

Emma Abbemo
Social Media Manager

Föräldraledig

Sonny Nordström Öhman
Digital Designer

Föräldraledig