You Are Here

Vill du veta mer? Letar du efter en byrå som förstår vilka utmaningar ni står inför? Hör av dig så kommer vi gärna över och presenterar oss.

Vill du berätta mer? Vi letar alltid efter personer som är duktiga på kommunikation. Söker du praktik eller jobb? Följ länkarna.

Jonas Ingre

Jonas Ingre

Creative Director/VD

073-597 38 33
jonas@youarehere.se

Hanna Svahn

Hanna Svahn

Production Manager

070-941 09 03
hanna@youarehere.se

Jorun Ingre

Jorun Ingre

Content Writer

073-947 62 36
jorun@youarehere.se

Fredrik Ahlberg

Fredrik Ahlberg

Design Director

073-656 89 50
fredrik@youarehere.se

Malin Tartu

Malin Tartu

Social Media Manager, Content & Illustration

072-706 41 50
malin@youarehere.se

Johanna Fahlén

Johanna Fahlén

Graphic Designer

070-249 26 36
johanna@youarehere.se

Sonny Nordström Öhman

Sonny Nordström Öhman

Digital Designer

076-200 68 74
sonny@youarehere.se

Emma Abbemo

Emma Abbemo

Föräldraledig,
Graphic Designer

emma@youarehere.se

Daniel Gadd

Daniel Gadd

Graphic Designer

072-577 00 75
daniel@youarehere.se