Kontakta oss

  • Vårt kontor ligger tre trappsteg upp från gatunivå. Om detta utgör ett hinder för dig ber vi dig att kontakta oss så bokar vi gärna in mötet på annan plats.

Emma Abbemo
Social Media Manager

070-37 377 13
emma@youarehere.se

Jonas Ingre
Creative Director/CEO

073-597 38 33
jonas@youarehere.se

Johanna Fahlén
Art Director

070-249 26 36
johanna@youarehere.se

Sonny Nordström Öhman
Digital Designer

076-200 68 74
sonny@youarehere.se

Emma Fahlstedt
Project Manager/Digital Strategist

070-372 47 98
emma.fahlstedt@youarehere.se

Fredrik Ahlberg
Design Director

073-656 89 50
fredrik@youarehere.se

Jorun Ingre
Content Writer

073-947 62 36
jorun@youarehere.se

Yeghia Narsisian
Photographer

‭072-027 21 14‬
yeghia@youarehere.se

Daniel Gadd
Graphic Designer

072-577 00 57
daniel@youarehere.se

Malin Tartu
Social Media Manager, Content & Illustration

Föräldraledig