Kontakta oss

  • Vårt kontor ligger tre trappsteg upp från gatunivå. Om detta utgör ett hinder för dig ber vi dig att kontakta oss så bokar vi gärna in mötet på annan plats.
  • Vi erbjuder parkering med laddmöjlighet till våra kunder. Kontakta oss i förväg för att få p-kort och laddtagg.

Fredrik Ahlberg
Design Director

073-656 89 50
fredrik@youarehere.se

Jonas Ingre
Creative Director & CEO

073-597 38 33
jonas@youarehere.se

Johanna Fahlén
Art Director

070-249 26 36
johanna@youarehere.se

Lina Lundegård
Content Writer & Graphic Design

073-72 70 335
lina@youarehere.se

Daniel Gadd
Film & Design Creator

072-577 00 57
daniel@youarehere.se

Malin Tartu
Social Media Manager, Content & Illustration

Föräldraledig

Jorun Ingre
Economy

073-947 62 36
jorun@youarehere.se

Yeghia Narsisian
Photographer & Drone Pilot

‭072-027 21 14‬
yeghia@youarehere.se

Emma Abbemo
Account Manager & Social Media

070-373 77 13
emma@youarehere.se

Sonny Nordström Öhman
Digital Designer

076-200 68 74
sonny@youarehere.se

Felicia Bladh
Film Production

076-875 88 84
felicia@youarehere.se

Susanne Öjert
Art Director

070-210 38 86
susanne@youarehere.se

Johanna Åkerman
Production Manager & Content Writer

073-653 21 16
johanna.akerman@youarehere.se